RESINHOOD
logo rh

RESINHOOD

czyli historia o...

…klasycznym drewnie z nutą nowoczesności- żywicą. Ten duet pozwala wydobyć niepowtarzalne efekty, gdzie każdy jest unikatowy. Odkryj rozdział pierwszy naszej meblowej przygody!

Dla niektórych stół to miejsce spotkań. Dla innych to nieodłączne miejsce pracy. Kiedy Twoja przestrzeń staje się dla Ciebie inspiracją wtedy już nic nie stoi na drodze, by kreować to co najpiękniejsze.

Każdy produkt wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Począwszy od wyboru gatunku drewna, sposobu i kolorystyki wypełnienia żywicą na wykończeniu powierzchni kończąc. Posiadamy 25 lat doświadczenia w branży meblarskiej, a wykwalifikowani fachowcy czuwają nad każdym etapem produkcji. 

Co nas wyróżnia?

lite drewno

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z litego drewna, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Nie kupisz u nas dwóch takich samych stolików!

ręczna produkcja

Produkcja naszych mebli bazuje na ręcznej obróbce drewna oraz żywicy- niezastąpionym procesie dla uzyskania tak koneserskiego efektu końcowego.

indywidualne zamówienia

Każdy z naszych produktów jest jak garnitur szyty na miarę. Możesz wybrać kolor żywicy, kształt nóg czy wykończenie blatu, by stworzyć unikatowy stolik.

Masz pytania?

sales@resinhood.com

Piotr : +48 690 481 988
Karol: +58 516 494 232